"Ilgın Pansiyon, Helen, Roma, Bizans ve Selçuklu uygarlıklarının izlerinin bir arada gözlenebildiği, tarihi Kesik Minare karşısındadır. Bahçemizde limon ve portakal ağaçlarının gölgesinde sabah kahvaltınızı yapabilir yada günün yorgunluğunu atabilirisiniz."

TRENGDE

Ilgın Pansiyon
Ilgın Pansiyon

Ilgın Pansiyon, Helen, Roma, Bizans ve Selçuklu uygarlıklarının izlerinin bir arada gözlenebildiği, Antalya’nın göz bebeği Kaleiçi’nde, eğlence merkezlerine yakın, tarihi Kesik Minare karşısındadır. Bahçemizde limon ve portakal ağaçlarının gölgesinde sabah kahvaltısını yapabilir yada günün yorgunluğunu atmak için içkinizi yudumlayabilirsiniz. İlkemiz size kendi evinizin rahatlığını sunmak ve Kaleiçi’nin güzelliklerini yaşatarak, unutulmaz bir tatil geçirmenizi sağlamaktır.

Pansiyonumuz 10 oda, 25 yatak kapasiteli olup, odalarda klima, uydu yayını, banyo, wc, ücretsiz otopark (misafirlerimiz için Kaleiçi girişi ücretsizdir.), Ayrıca misafirlerimiz wireless hizmetimizden de ücretsiz olarak yararlanabilir.

Konum olarak, şerhir merkezinde olup, özel plaja 200m, Konyaaltı Plajı’na 1.5km, (tramvay ve minibüs ile 10 dk), tarihi Saat Kulesi’ne 350m, Karaalioğlu Parkı’na 100m, Yat Limanı’na (Marina) 400m, Havalimanı’na 12km ve Otogar’a 7km mesafededir. Arzu edilirse transfer hizmetlerimiz bulunmaktadır.


Hızlı Rezervasyon
Geliş Tarihi


Çıkış Tarihi

Kişi Sayısı

Devam Et

Kiralık Araç

Hızlı iletişim bilgileri


A: Kılıçaslan Mah. 2. Sakarya Sok. No : 8
(Kesik Minare Yanı) Kaleiçi - Antalya
T: 0 (242) 242 92 13
F: 0 (242) 242 92 14
C: 0 (532) 678 61 71
E-Mail: [email protected]